wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pijany sędzia za kierownicą! Jest wyrok

Pijany sędzia za kierownicą! Jest wyrok

Sąd Okręgowy w Olsztynie postanowił utrzymać wyrok sądu pierwszej instancji dla byłego wiceprezesa Sądu Rejonowego w Kętrzynie. Nie trafi do więzienia, jednak musi zapłacić 10 tysięcy.

Pijany sędzia

Andrzej M. był wiceprezesem sądu od 2016 roku, dwa lata po nominacji na stanowisko został zatrzymany przez policję. Drogówka postanowiła skontrolować pojazd jadący miejscowością Stare Uściany. Okazało się, ze jest to sędzia.

Mężczyzna miał 2 promile alkoholu we krwi. Zaraz po tych wydarzeniach prezes sądu zawiesił go w obowiązkach pracownika. Niedługo później sam Andrzej M. zdecydował się na rezygnację ze swojej funkcji. Przeszedł w stan spoczynku, ale półtora roku temu Sąd Najwyższy nieprawomocnie pozbawił go prawa do tego stanu.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie ma litości dla pijanych kierowców

Pod koniec października ubiegłego roku Andrzej M. został skazany przez Sąd Rejonowy w Piszczu. Dostał wtedy półtora roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata, pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów, pokrycie kosztów sądowych oraz zapłatę 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Od pierwszego wyroku odwołał się prokurator, który uznał, że kara nie jest wystarczająca. Zażądał roku bezwzględnego więzienia, dziesięcioletniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, 10 tysięcy złotych grzywny oraz 15 tysięcy świadczenia pieniężnego. Sąd Okręgowy uznał jednak, że kara jest wystarczająca i podtrzymał poprzedni wyrok.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoOnet/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pijany
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...