wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pijany komendant spowodował wypadek!

Pijany komendant spowodował wypadek!

Pijany komendant straży gminnej spowodował kolizję drogową. Prokuratura Krajowa cofnęła wniosek o umorzenie i nakazała śledczym ponownie zbadać sprawę.

Pijany komendant

Ówczesny komendant straży gminnej z województwa opolskiego w październiku 2020 roku spowodował kolizję drogową. Nie byłoby w tym nic strasznego, ponieważ błędy zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Jednak Jan M. był pod wpływem alkoholu.

Kierujący Fordem uderzył w tył Mini Coopera, a ten w stojącą przed nim ciężarówkę. Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji, którzy zbadali kierowców pod kontem alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że 55-latek miał 1,3 promila.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Umorzenie postępowania

Sprawą zajęła się brzeska prokuratura. Po zbadaniu okoliczności zdarzenia, postanowiła wystosować wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Należy dodać, że 55-letni komendant bronił się mówiąc, że była to nagła sytuacja, ponieważ musiał pilnie pojechać z psem do weterynarza.

Prokuratura Krajowa nie przyjęła takiego tłumaczenia i nakazała, aby lokalni śledczy raz jeszcze przeanalizowali sprawę. Według kodeksu karnego mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności a także 3 letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!
ŹródłoWP/Fakt/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
komendant
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...