niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pijana 38-latka wjechała w cudzy dom!

Pijana 38-latka wjechała w cudzy dom!

W województwie zachodniopomorskim doszło do groźnego wypadku. Pijana kobieta wjechała w miejscowości Lubno w dom. Mieszkańcy byli w środku, było o włos od poważniejszej tragedii.

W czwartek koło godziny 5 nad ranem rodzina śpiąca spokojnie w swoim domu usłyszała przeraźliwy huk! Okazało się, że to była ściana, w którą wjechał samochód. Na miejsce od razu została wezwana policja, pogotowie oraz straż pożarna.

Kobieta kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i z dużą prędkością wjechała w dom. Uszkodziła ją bardzo poważnie.

31.12.2020r. o godzinie 04:41 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia na DK10 w miejscowości Lubno. Po dojeździe na…

Opublikowany przez OSP Dębołęka Środa, 30 grudnia 2020
4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

Alkohol złym doradcą

Kobieta uszkodziła konstrukcję domu. Naprawa będzie należała do bardzo kosztownych. Rodzina zamieszkująca w zniszczonym domu musi jak najszybciej naprawić szkody. Co nie będzie łatwe, ponieważ czeka ich walka z ubezpieczycielem.

Kobieta kierująca pojazdem miała blisko dwa promile alkoholu w organizmie, co oznacza cięższą batalię o uzyskanie odszkodowania od jej ubezpieczyciela.

Kobieta po wypadku została zabrana do szpitala. Lekarze ocenili jej stan jako dobry, ponieważ nie uległa żadnym większym obrażeniom. Również żadnej osobie znajdującej się w domu nic się nie stało.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!
ŹródłoWP/Facebook

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
pijana
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...