niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pijana 38-latka wjechała w cudzy dom!

Pijana 38-latka wjechała w cudzy dom!

W województwie zachodniopomorskim doszło do groźnego wypadku. Pijana kobieta wjechała w miejscowości Lubno w dom. Mieszkańcy byli w środku, było o włos od poważniejszej tragedii.

W czwartek koło godziny 5 nad ranem rodzina śpiąca spokojnie w swoim domu usłyszała przeraźliwy huk! Okazało się, że to była ściana, w którą wjechał samochód. Na miejsce od razu została wezwana policja, pogotowie oraz straż pożarna.

Kobieta kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i z dużą prędkością wjechała w dom. Uszkodziła ją bardzo poważnie.

31.12.2020r. o godzinie 04:41 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia na DK10 w miejscowości Lubno. Po dojeździe na…

Opublikowany przez OSP Dębołęka Środa, 30 grudnia 2020


Alkohol złym doradcą

Kobieta uszkodziła konstrukcję domu. Naprawa będzie należała do bardzo kosztownych. Rodzina zamieszkująca w zniszczonym domu musi jak najszybciej naprawić szkody. Co nie będzie łatwe, ponieważ czeka ich walka z ubezpieczycielem.

Kobieta kierująca pojazdem miała blisko dwa promile alkoholu w organizmie, co oznacza cięższą batalię o uzyskanie odszkodowania od jej ubezpieczyciela.

Kobieta po wypadku została zabrana do szpitala. Lekarze ocenili jej stan jako dobry, ponieważ nie uległa żadnym większym obrażeniom. Również żadnej osobie znajdującej się w domu nic się nie stało.

ŹródłoWP/Facebook

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...