wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ludzie Pedofil wpadł w zasadzkę. Wysyłał obleśne wiadomości do dzieci

Pedofil wpadł w zasadzkę. Wysyłał obleśne wiadomości do dzieci

Pedofil został złapany na gorącym uczynku. Myślał, że pisze ze swoją kolejną ofiarą, na szczęście udało się go schwytać.

Złapany na gorącym uczynku

41-letni mężczyzna pisząc z małoletnią doskonale zdawał sobie sprawę z tego ile dziewczynka ma lat. Nie wiedział jednak, że po drugiej stronie monitora siedział ktoś zupełnie inny i zbierał na niego dowody.

Andrzej S. z powiatu krośnieńskiego szukał doświadczeń seksualnych wśród dziewczynek w wieku około 14 lat. Mężczyzna składał niemoralne propozycje i nalegał na spotkanie. Wypisywał obleśne wiadomości i próbował nakłonić dziewczynkę do spotkania.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

„Łowcy pedofili”

Do konfrontacji nie doszło, a na miejscu zjawili się członkowie The Degenerat Hunter’s Child Guard, którzy podszywali się pod 14-latkę, aby zebrać dowody obciążające mężczyznę.

Ja nie szukam takiej grzecznej dziewczyny, szukam uległej i bardzo zboczonej suczki, co zawsze chciałaby seks. Będziesz taka? – miał pisać Andrzej S. do 14-latki.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pedofil
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...