poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pedofil już drugi raz został schwytany. Resocjalizacja nie pomogła!

Pedofil już drugi raz został schwytany. Resocjalizacja nie pomogła!

W Twardogórze doszło do obywatelskiego ujęcia mężczyzny, który jest podejrzany o pedofilię. Najbardziej przerażający jest fakt, że mężczyzna już wcześniej został wskazany policji jako zagrożenie.

Child Guard Unit Poland

Już w lutym przedstawiciele Child Guard Unit Poland po raz pierwszy schwytali mężczyznę. Wtedy mężczyzna próbował się umówić z 12-letnią dziewczynką. Była to zaplanowana akcja, a po drugiej stronie monitora na szczęście nie było dziecka.

Chciał się spotkać z dziewczynką we Wrocławiu, ale w ostatniej chwili się wycofał i przełożył spotkanie. Pisał i wysyłał okropne rzeczy, dlatego my wkroczyliśmy. Oczywiście nie pisał z prawdziwym dzieckiem, tylko z dorosłą osobą, na całe szczęście. Musieliśmy zadziałać, by nie stała się krzywda żadnej niewinnej istocie – mówili wówczas przedstawiciele organizacji.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Pedofil na zawsze pozostanie pedofilem

25-latek usłyszał zarzuty prezentacji treści pornograficznych osobie nieletniej. Niestety, po wyjściu na wolność nie zmienił się i pomimo kłopotów z prawem jeszcze raz próbował spotkać się z dzieckiem.

pedofil
25-letni pedofil (źródło: wp.pl)

Ten sam człowiek został ponownie ujęty przez Child Guard Unit Poland w niedzielę. Tym razem wpadł po tym jak wysyłał osobie nieletniej swoje nagie fotografie. Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych widać, jak siedzi na ławce w parku w otoczeniu osób zaangażowanych w łapanie pedofili w Polsce.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pedofil
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...