wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pawłowicz znowu rozsierdzona! Tym razem wściekła się na piłkarzy

Pawłowicz znowu rozsierdzona! Tym razem wściekła się na piłkarzy

Pawłowicz przestała się hamować i coraz częściej obraża i krytykuje innych za pomocą mediów społecznościowych. Przez chwilę, gdy została sędzią TK była cisza, jednak nie trwała ona zbyt długo. Pawłowicz wzięła się teraz za krytykę piłkarzy.

O co cała afera?

Po śmierci uduszonego przez policjanta Afroamerykanina Georg’a Floyda rozpowszechnił się ruch Black Lives Matter. Ma on za zadnia nagłaśnianie problemu jakim jest rasizm. Jednym z elementów kampanii jest klękanie przed meczami w angielskiej Premier League.

Symboliczne przyklęknięcie stało się nieodłącznym elementem wszystkich spotkań. Ten gest wykonują również piłkarze reprezentacji Anglii przed każdym meczem. Rywale idąc ich śladem zrobili to samo.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Polacy będą czy nie będą klękać?

Przed dzisiejszym meczem Zbigniew Boniek został zapytany czy reprezentanci polski również uklękną na znak solidarności i szacunku. Szef PZPN odpowiedział, że nie wie jak będzie to wyglądało, ponieważ nie rozmawiano o tym, jednak on sam jest przeciwnikiem takich zachowań, ponieważ wielu zawodników nie wiedziałoby nawet po co to robi.

Do akcji wkroczyła również Krystyna Pawłowicz, która skomentowała to na swoim Twitterze. Z jej wpisu kipi złość. Postanowiła zaapelować do reprezentantów Polski, aby powstrzymali się od takich gestów.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Pawłowicz
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...