środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska "Pawłowicz, pała!", czyli kolejna wymiana zdań z Krystyną Pawłowicz!

„Pawłowicz, pała!”, czyli kolejna wymiana zdań z Krystyną Pawłowicz!

Krystyna Pawłowicz przez chwilę uspokoiła się i nie komentowała niczego na Twitterze, jednak od pewnego czasu nie może się już opanować i co rusz wdaje się w potyczki słowne w mediach społecznościowych.

Poszło o cytaty z Biblii

Między Krystyną Pawłowicz, a Markiem Sekielskim doszło do wymiany zdań na jednym z portali społecznościowych. Oczywiście nie obyło się bez przytyków i ostrych słów. Wszystko zaczęło się niewinnie, ponieważ od cytatów z Biblii, które była posłanka zamieściła z okazji Dnia Kobiet.

Na profilu Pawłowicz pojawiły się cytaty z Księgi Rodzaju dotyczące stworzenia kobiety. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego stwierdziła, że to dzięki mężczyznom kobiety w ogóle istnieją. Jest to dość kontrowersyjne w obliczu tego jak wiele dziewczyn oraz kobiet walczy ze stereotypami.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Kłótnia Pawłowicz kontra Sekielski

Na reakcje pod wpisem byłej posłanki nie trzeba było długo czekać. Marek Sekielski, który jest producentem telewizyjnym szybko skomentował post na Twitterze. Mężczyzna lekko zadrwił z Pawłowicz, jednak na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Od wytykania sobie wzajemnie błędów językowych czy ortograficznych, dyskusja szybko przeniosła się na tematy polityczne. Sekielski wstawił grafikę z Kaczyńskim, który zaciera ręce. W odpowiedzi mógł przeczytać: „Widzę, że kompleksy niższości wobec Prezesa JK ma pan nieustająco silne”. W odpowiedzi przeczytała ripostę: „«Prezes» w środku zdania piszemy małą literą. Siadaj Pawłowicz, pała!”.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Pawłowicz
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...