piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Patryk Vega nagrał kobietę, która chciała sprzedać dziecko na narządy!

Patryk Vega nagrał kobietę, która chciała sprzedać dziecko na narządy!

Takiej premiery filmowej nikt się nie spodziewał. Znany reżyser Patryk Vega udostępnił w sieci szokujący film dokumentalny. Rozmawia w nim między innymi z matką, która chce sprzedać swoje dziecko.

Oczy diabła

Film pod tytułem „Oczy diabła” Patryk Vega udostępnił dzisiaj na swoim profilu na Facebooku. Można go obejrzeć za darmo. Do powstania filmu doszło przypadkiem, po tym gdy do reżysera zgłosił się człowiek ze świata przestępczego.

Mężczyzna przyznał, że zna dziewczynę, która chce sprzedać swoje dziecko na narządy, do burdelu lub dla pedofili. Reżyser zdecydował, że chce uratować dziecko, przy okazji nagrać film dokumentalny, który wstrząśnie widzem.

"Podatek od mediów" wejdzie w życie? Kaczyński nie odpuszcza!

„Kula u nogi”

W dokumencie występuje kobieta, która otwarcie mówi, że ciąża była jej bardzo nie na rękę. Chciała jak najszybciej pozbyć się problemu. Zapytana o to, jak czuje się z ciążowym brzuchem, odpowiedziała, że „czuje obrzydzenie”.

Kobieta porównała dziecko ze zwierzęciem. Uznała jednak, że pies lub kot są łatwiejsze do wychowania i można je zostawić same na kilka godzin. Wystarczy miska wody, jedzenie i kuweta, a dziecko to „kula u nogi”, z którą nic nie można zrobić.

Są decyzje sądu dotyczące mandatów w czasie protestów po wyroku TK


Zarobek

„Matkę” skusił zarobek, ponieważ za dziecko może dostać nawet 50 tysięcy złotych. Jak sama wspomniała jako młoda osoba przez 9 miesięcy nigdy nie zarobiłaby takiej kwoty. Reżyser rozmawiał również z pośredniczką, która mówi, że ceny za narządy na czarnym rynku sięgają niewyobrażalnych sum.

Rodzice chorych dzieci za narządy potrafią zapłacić największe pieniądze byle ich dziecko przeżyło. Najczęściej nie mają pojęcia, że w ten sposób ginie inny mały człowiek. Najbardziej wartościowe są serce, wątroba oraz siatkówki. Cena za serce to nawet 70 tysięcy euro.

Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii