środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Omal niedoszło do tragedii! 1,5 roczna dziewczynka sama spacerowała po mieście!

Omal niedoszło do tragedii! 1,5 roczna dziewczynka sama spacerowała po mieście!

O mały włos doszłoby do tragedii. Niespełna 1,5 roczna dziewczynka błąkała się sama po mieście. Szła chodnikiem tuż przy ruchliwej ulicy.

Sama na ulicy

Wystraszone maleństwo błąkało się samo po ulicach Olsztyna. 1,5 roczna dziewczynka wędrowała sama ulicami miasta. Szła chodnikiem tuż obok ruchliwej ulicy. Najgorsze było to, że przy niej nie było nikogo dorosłego.

Niecodzienną sytuację zaobserwował pracownik myjni. Postanowił powiadomić odpowiednie służby. Na miejscu natychmiast zjawił się patrol prewencji. Wśród funkcjonariuszy była policjantka, która prywatnie jest mamą. Kobieta zaopiekowała się dziewczynką.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Wszystko dobrze się skończyło

Dziewczynka wymagała przewinięcia. Policjanci szybko zorganizowali chusteczki higieniczne oraz czystą pieluchę. Gdy emocje opadły, dziewczynka usnęła w ramionach policjantki. Funkcjonariusze próbowali ustalić gdzie dziewczynka przebywała, zanim zaczęła samotny spacer.

Pierwsze miejsce, do którego się udali to pobliski żłobek. Opiekunki przebywały wtedy z dziećmi na dworze, zapytane czy żadne dziecko im „nie zniknęło” stanowczo zaprzeczyły. W momencie, gdy zobaczyły zdjęcie dziewczynki, ugięły się pod nimi nogi. Okazało się, że 16-miesięczny szkrab im uciekł.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoFakt/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
1
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...