niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Olaf Lubaszenko umiera?! Jest nieuleczalnie chory

Olaf Lubaszenko umiera?! Jest nieuleczalnie chory

Podczas rutynowej wizyty u doktora, Olaf Lubaszenko dowiedział się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza, przyczyną takiego stanu rzeczy, jest duża otyłość aktora.

Olaf Lubaszenko schudł 80kg
Źródło: SuperExpress.pl
Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Olaf Lubaszenko jest chory

Diagnoza, którą usłyszał, całkowicie go sparaliżowała. Lubaszenko spodziewał się, że z jego wagą 165 kilogramów, prędzej czy później, zachoruje na coś poważnego. Dlatego też, gdy dowiedział się o chorobie, od razu postanowił zmienić swój styl życia.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Wyrok czy motywacja?

Sławny reżyser, od ponad dwóch lat prowadził niezdrowy styl życia, który doprowadził go do depresji i ogromnej otyłości. Po tym, jak nie widział dla siebie żadnej szansy na zrzucenie wagi, zapisał się na operacje bariatryczną (zmniejszanie żołądka). Co ciekawe, do operacji nie doszło, ponieważ Lubaszenko za bardzo się bał.

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – opowiedział w wywiadzie.

Ogromna zmiana

Pomimo, że gwiazdor schudł do 80 kilogramów, jego organizm był jeszcze bardziej wyczerpany przez dietę. Dlatego też, pojawiły się objawy, które zaniepokoiły Lubaszenkę. Podczas badania, okazało się, że choruje na cukrzycę typu 2.

W moim przypadku nie dałoby się oddzielić cukrzycy od dwóch poważnych problemów, czyli od otyłości i od towarzyszącej jej depresji. Moja otyłość stała się początkiem problemów z cukrzycą. Mam cukrzycę typu II. Została ona zdiagnozowana przy okazji mojej wizyty u lekarza w sprawie leków na nadciśnienie i żołądek – mówił Lubaszenko.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet
NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.