środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Okrutne wyznanie zabójcy! Twierdzi, że ofiara go do tego zmusiła...

Okrutne wyznanie zabójcy! Twierdzi, że ofiara go do tego zmusiła…

Poznajemy coraz nowsze fakty dotyczące zabójstwa 13-letniej Patrycji. Każda nowa informacji mrozi krew w żyłach. Kacper S. postanowił przerwać swoje milczenie i opowiedzieć przed sądem co się wydarzyło tragicznego dnia.

Sekcja zwłok

15 stycznia odbyła się sekcja zwłok zamordowanej Patrycji P. Okazuje się, że dziewczyna faktycznie była w ciąży. Prokuratura wie już konkretnie, który cios okazał się, tym śmiertelnym.

Dopiero znane są wstępne ustalenia, ale wiadomo już, że dziewczynka dostała kilkanaście ciosów w klatkę piersiową, brzuch oraz szyję. Śmiertelny okazał się cios w serce. Po zapoznaniu się z wynikami sekcji zwłok, badań toksykologicznych oraz histopatologicznych biegli wydadzą swoją opinię.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

„Traktowaliśmy go jak syna”

Rodzice Patrycji bardzo ciężko przeżywają zabójstwo swojej córki. Nie jest to dziwne, ponieważ każdy rodzic czułby jakby ktoś wyrwał mu kawałek serca. Jednak to kto jest podejrzanym o zabójstwo boli ich jeszcze bardziej. Znali Kacpra S. i nigdy nie spodziewaliby się czegoś takiego po nim.

„Nie możemy w to uwierzyć. On jeździł z nami na wakacje, wycieczki, traktowaliśmy go jak syna. Pomagał nam nawet jej szukać, stał przy nas, jeździł po komisariatach. To był normalny chłopak, żadna patologia – mówili rodzice Patrycji.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

15-letni Kacper przerywa milczenie

Kacper S. powiedział swojemu ojcu, że złoży obszerne wyjaśnienia przed sądem. Chłopak w dniu zabójstwa miał jeszcze 14 lat, dlatego prawdopodobnie nie będzie sądzony jak dorosły. Jedyne co go czeka to zakład poprawczy.

Chłopak podobno powiedział do swojego ojca: „Tato, to ona mnie do tego zmusiła”. Chłopiec podobno miał wątpliwości czy Patrycja rzeczywiście była w ciąży, a jeśli tak to czy na pewno z nim. Kacper S. przyznał się do winy.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
go
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...