sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Okrutne wyznanie zabójcy! Twierdzi, że ofiara go do tego zmusiła...

Okrutne wyznanie zabójcy! Twierdzi, że ofiara go do tego zmusiła…


Poznajemy coraz nowsze fakty dotyczące zabójstwa 13-letniej Patrycji. Każda nowa informacji mrozi krew w żyłach. Kacper S. postanowił przerwać swoje milczenie i opowiedzieć przed sądem co się wydarzyło tragicznego dnia.

Sekcja zwłok

15 stycznia odbyła się sekcja zwłok zamordowanej Patrycji P. Okazuje się, że dziewczyna faktycznie była w ciąży. Prokuratura wie już konkretnie, który cios okazał się, tym śmiertelnym.

Dopiero znane są wstępne ustalenia, ale wiadomo już, że dziewczynka dostała kilkanaście ciosów w klatkę piersiową, brzuch oraz szyję. Śmiertelny okazał się cios w serce. Po zapoznaniu się z wynikami sekcji zwłok, badań toksykologicznych oraz histopatologicznych biegli wydadzą swoją opinię.

Rząd wprowadzi zmiany! Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich?

„Traktowaliśmy go jak syna”

Rodzice Patrycji bardzo ciężko przeżywają zabójstwo swojej córki. Nie jest to dziwne, ponieważ każdy rodzic czułby jakby ktoś wyrwał mu kawałek serca. Jednak to kto jest podejrzanym o zabójstwo boli ich jeszcze bardziej. Znali Kacpra S. i nigdy nie spodziewaliby się czegoś takiego po nim.

„Nie możemy w to uwierzyć. On jeździł z nami na wakacje, wycieczki, traktowaliśmy go jak syna. Pomagał nam nawet jej szukać, stał przy nas, jeździł po komisariatach. To był normalny chłopak, żadna patologia – mówili rodzice Patrycji.

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

15-letni Kacper przerywa milczenie

Kacper S. powiedział swojemu ojcu, że złoży obszerne wyjaśnienia przed sądem. Chłopak w dniu zabójstwa miał jeszcze 14 lat, dlatego prawdopodobnie nie będzie sądzony jak dorosły. Jedyne co go czeka to zakład poprawczy.

Chłopak podobno powiedział do swojego ojca: „Tato, to ona mnie do tego zmusiła”. Chłopiec podobno miał wątpliwości czy Patrycja rzeczywiście była w ciąży, a jeśli tak to czy na pewno z nim. Kacper S. przyznał się do winy.

Tragiczny wypadek! Dziecko umierało na oczach rodziców

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
go
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...