wtorek, 19 października, 2021
Godzinnik.pl Polska Okrutne wyznanie zabójcy! Twierdzi, że ofiara go do tego zmusiła...

Okrutne wyznanie zabójcy! Twierdzi, że ofiara go do tego zmusiła…


Poznajemy coraz nowsze fakty dotyczące zabójstwa 13-letniej Patrycji. Każda nowa informacji mrozi krew w żyłach. Kacper S. postanowił przerwać swoje milczenie i opowiedzieć przed sądem co się wydarzyło tragicznego dnia.

Sekcja zwłok

15 stycznia odbyła się sekcja zwłok zamordowanej Patrycji P. Okazuje się, że dziewczyna faktycznie była w ciąży. Prokuratura wie już konkretnie, który cios okazał się, tym śmiertelnym.

Dopiero znane są wstępne ustalenia, ale wiadomo już, że dziewczynka dostała kilkanaście ciosów w klatkę piersiową, brzuch oraz szyję. Śmiertelny okazał się cios w serce. Po zapoznaniu się z wynikami sekcji zwłok, badań toksykologicznych oraz histopatologicznych biegli wydadzą swoją opinię.

Ogromne zmiany w emeryturach! Mniejsze świadczenia już niedługo

„Traktowaliśmy go jak syna”

Rodzice Patrycji bardzo ciężko przeżywają zabójstwo swojej córki. Nie jest to dziwne, ponieważ każdy rodzic czułby jakby ktoś wyrwał mu kawałek serca. Jednak to kto jest podejrzanym o zabójstwo boli ich jeszcze bardziej. Znali Kacpra S. i nigdy nie spodziewaliby się czegoś takiego po nim.

„Nie możemy w to uwierzyć. On jeździł z nami na wakacje, wycieczki, traktowaliśmy go jak syna. Pomagał nam nawet jej szukać, stał przy nas, jeździł po komisariatach. To był normalny chłopak, żadna patologia – mówili rodzice Patrycji.

Szokująca decyzja PiS-u! Koniec z alkoholem?

15-letni Kacper przerywa milczenie

Kacper S. powiedział swojemu ojcu, że złoży obszerne wyjaśnienia przed sądem. Chłopak w dniu zabójstwa miał jeszcze 14 lat, dlatego prawdopodobnie nie będzie sądzony jak dorosły. Jedyne co go czeka to zakład poprawczy.

Chłopak podobno powiedział do swojego ojca: „Tato, to ona mnie do tego zmusiła”. Chłopiec podobno miał wątpliwości czy Patrycja rzeczywiście była w ciąży, a jeśli tak to czy na pewno z nim. Kacper S. przyznał się do winy.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Ogromne zmiany w emeryturach! Mniejsze świadczenia już niedługo

Zmiany w emeryturach już niedługo. Niekażdy wie co wydarzy się w najbliższym czasie. Z nowego projektu wynika, że część starszych obywateli zyska,...

Mężczyzna zrobił to kobiecie w pociągu! Nikt nie zareagował

Podczas jazdy pociągiem 35-letni mężczyzna, zgwałcił kobietę. Żaden z pasażerów nie wstał, żeby pomóc kobiecie. Dopiero po ośmiu minutach zareagował pracownik kolei.

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem?! Kto go zastąpi?

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem Polski? Kto go zastąpi? Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Witold Waszczykowski wyjaśnił niejasności w rozmowie w RMF...

Nie żyje znany polityk! Zmarł przez COVID-19

Nie żyje znany polityk. Mężczyzna zmarł przez powikłania związane po zakażeniu koronawirusem. O śmierci polityka poinformowała najbliższa rodzina.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
go

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.