poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ojciec Rydzyk trafi do więzienia?! Dziś rozpoczyna się proces!

Ojciec Rydzyk trafi do więzienia?! Dziś rozpoczyna się proces!

Ojciec Rydzyk może trafić do więzienia, dzisiaj o godzinie 12 rozpocznie się proces karny stowarzyszenia Watchdog przeciwko Fundacji Lux Veritatis. Chodzi o nieujawnienie informacji na temat dofinansowań od rządu.

Sprawiedliwość?

Sprawa otrzymała od razu dwa terminy, pierwszy dzisiaj 9 kwietnia o godzinie 12, a drugi rezerwowy 29 kwietnia również o godzinie 12. Z zawiadomienia, które otrzymali przedstawiciele Watchdog stawiennictwo nie jest obowiązkowe.

Według stowarzyszenia doszło do naruszenia artykułu 23 ustawy o dostępie do informacji publicznej, który mówi, że „Kto, wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi, nie udostępnia informacji publicznej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Prokurator nie chciał się mieszać…

Prokuratura nie chciała podjąć się oskarżenia, dlatego przedstawiciele Watchdog postanowili wnieść akt samodzielnie. Jako sprawcy wskazani są członkowie zarządu Lux Veritatis, czyli między innymi ojciec Rydzyk.

Bitwa pomiędzy stowarzyszeniem, a fundacją trwa już od pięciu lat. Prokuratura, która nie chciała brać udziału w sprawie, wciąż się w nią miesza. Do sądu wpłynął wniosek, w którym prokurator domagał się bezwzględnego umorzenia kary.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoOnet/Fakt

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Rydzyk
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...