czwartek, 8 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ojciec Rydzyk jest wściekły! Dwa resorty nie chcą go wspomóc

Ojciec Rydzyk jest wściekły! Dwa resorty nie chcą go wspomóc

PiS od 2015 roku chętnie wspiera inicjatywy ojca Rydzyka. Okazuje się, że są resorty, które nie zamierzają wyrzucać swoich pieniędzy na kościół. Ojciec Rydzyk jest wściekły, że władze się buntują.

Rydzyk nie jest zadowolony!

Dwa resorty postanowiły się odłamać i nie wspierać inicjatyw Rydzyka. Resort klimatu i środowiska woli wspierać inicjatywy związane z Kościołem rzymskokatolickim, które w żaden sposób nie są powiązane z duchownym. A resort rozwoju nie poświęcił ani grosza na kościół.

Żadnych umów ani dotacji we współpracy z podmiotami kontrolowanymi przez ojca Tadeusza Rydzyka nie zawarło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii – później przekształcone w resort rozwoju, pracy i technologii. Dane o inwestycjach w inicjatywy ojca Rydzyka zostały przedstawione po interpelacji poselskiej Hanny Gill-Piątek, przedstawicielki ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni.

Krystyna Pawłowicz nawołuje do linczu na 10-latku!

Pieniądze podatników dla Rydzyka

Nie ważne czy ktoś jest wierzący czy nie i tak wspiera ojca Rydzyka. Okazuje się, że część naszych podatków trafia do duchownego, który cały czas chce więcej. Co jakiś czas w swoich kazaniach Rydzyk sugeruje, że dostaje za mało pieniędzy.

Z oficjalnych zestawień za rok 2020 wynika, że pozostałe ministerstwa hojnie wspierały finansowo podmioty związane z Toruniem. W latach 2016-2020 Fundacja Lux Veritatis otrzymała z Ministerstwa Spraw Zagranicznych blisko 724 tys. zł dotacji. Najwięcej w 2016 roku – 416 tys. zł.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!
ŹródłoWP/media

Ojciec Rydzyk jest wściekły! Dwa resorty nie chcą go wspomóc

PiS od 2015 roku chętnie wspiera inicjatywy ojca Rydzyka. Okazuje się, że są resorty, które nie zamierzają wyrzucać swoich pieniędzy na kościół....

Tragedia! Znaleziono ciała dwóch mężczyzn!

Na jednej z podhalańskich wsi znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Okazało się, że to bracia, którzy mieszkali w sąsiadujących ze sobą domach.

Krystyna Pawłowicz nawołuje do linczu na 10-latku!

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz przeszła tym razem samą siebie. Jej wpis na Twitterze jest ohydny i namawia do linczu na 10-latku!...

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny

Przy Sopockim molo dokonano makabrycznego odkrycia. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało mężczyzny Odkrycia...

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.
Rydzyk
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...