środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ojciec przykuł swoją córkę łańcuchem do podłogi! Nikt nie reagował

Ojciec przykuł swoją córkę łańcuchem do podłogi! Nikt nie reagował

Dziewczynka siedziała samotnie w domku, który był zamknięty. Jej ruchy były ograniczone, ponieważ została przykuta łańcuchem do podłogi. Rodzina broni sprawcy.

Historia jak z horroru

W domku na skraju Ełku w województwie warmińsko-mazurskim, wokół zero innej zabudowy. Do następnego domu jest co najmniej kilometr. A w środku dziewczynka, przykuta metalowym łańcuchem do podłogi. Policjanci po przybyciu na miejsce byli zszokowani jej widokiem.

Uwięziona dziewczynka powiadomiła swoją 19-letnią koleżankę, że została uwięziona. Andżelika K. zgłosiła sprawę na policję.

Zadzwoniła do mnie i przez kamerkę pokazała, że jest przykuta łańcuchem do podłogi. Jesteśmy koleżankami, Paulina mówi na mnie ciociu. Płakała, że jest uwiązana i nie może ruszyć nogą, zadzwoniłam po pomoc i ją uwolniono – relacjonowała 19-latka.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Ucieczki i nieposłuszeństwo to powód do tak okrutnej kary?

Funkcjonariusze policji po przybyciu na miejsce zastali ojca dziewczynki, jego konkubinę i dwoje dzieci. Potem udało się im zlokalizować Paulinę. Dziewczynka została uwolniona, a ojciec oraz jego partnerka zostali zabrania na komisariat w celu złożenia wyjaśnień.

Nie można było już z tą gówniarą wytrzymać. Z domu uciekała na kilka dni, a czasami na cały tydzień. Wynosiła pieniądze, jedzenie, ubrania. Ojciec chciał ją ukarać, bo już nie było dla niej ratunku. Uwiązał ją, żeby dzieciaka przestraszyć. Pierwszy raz to zrobił i narobił sobie kłopotów – mówiła rodzina broniąca sprawcę.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
łańcuch
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...