środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Ojciec przykuł swoją córkę łańcuchem do podłogi! Nikt nie reagował

Ojciec przykuł swoją córkę łańcuchem do podłogi! Nikt nie reagował


Dziewczynka siedziała samotnie w domku, który był zamknięty. Jej ruchy były ograniczone, ponieważ została przykuta łańcuchem do podłogi. Rodzina broni sprawcy.

Historia jak z horroru

W domku na skraju Ełku w województwie warmińsko-mazurskim, wokół zero innej zabudowy. Do następnego domu jest co najmniej kilometr. A w środku dziewczynka, przykuta metalowym łańcuchem do podłogi. Policjanci po przybyciu na miejsce byli zszokowani jej widokiem.

Uwięziona dziewczynka powiadomiła swoją 19-letnią koleżankę, że została uwięziona. Andżelika K. zgłosiła sprawę na policję.

Zadzwoniła do mnie i przez kamerkę pokazała, że jest przykuta łańcuchem do podłogi. Jesteśmy koleżankami, Paulina mówi na mnie ciociu. Płakała, że jest uwiązana i nie może ruszyć nogą, zadzwoniłam po pomoc i ją uwolniono – relacjonowała 19-latka.

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Ucieczki i nieposłuszeństwo to powód do tak okrutnej kary?

Funkcjonariusze policji po przybyciu na miejsce zastali ojca dziewczynki, jego konkubinę i dwoje dzieci. Potem udało się im zlokalizować Paulinę. Dziewczynka została uwolniona, a ojciec oraz jego partnerka zostali zabrania na komisariat w celu złożenia wyjaśnień.

Nie można było już z tą gówniarą wytrzymać. Z domu uciekała na kilka dni, a czasami na cały tydzień. Wynosiła pieniądze, jedzenie, ubrania. Ojciec chciał ją ukarać, bo już nie było dla niej ratunku. Uwiązał ją, żeby dzieciaka przestraszyć. Pierwszy raz to zrobił i narobił sobie kłopotów – mówiła rodzina broniąca sprawcę.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
łańcuch
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...