wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ogromny wybuch! Mężczyzna wyleciał przez okno

Ogromny wybuch! Mężczyzna wyleciał przez okno

W jednym z bloków mieszkalnych w Zabrzu doszło do wybuchu. Prawdopodobnie był to gaz. Poszkodowane zostały dwie osoby.

Wybuch!

Wojciech Strugacz, który jest starszym kapitanem, a także rzecznikiem zabrzańskich strażaków poinformował, że wybuch miał miejsce we wschodniej dzielnicy miasta. Do zdarzenia doszła w dzielnicy Porembie, a bloku przy ulicy Struzika 6.

Strażacy przyjęli zgłoszenie chwilę przed 17:30. Okazało się, że na drugim piętrze 10-piętrowego bloku doszło do wybuchu. Na miejsce rozdysponowano 12 zastępów straży pożarnej.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Mężczyzna wyleciał przez okno

Najbardziej ucierpiał mężczyzna z lokalu, w którym doszło do wybuchu. Siła wypchnęła go oknem na zewnątrz. Jego stan oceniany jest na bardzo ciężki. Został od razu przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Druga osoba, która również odniosła obrażenia to sąsiad z lokalu obok. Z budynku ewakuowano 20 osób, 15 klatką schodową, a 5 po drabinie strażackiej.

wybuch
Akcja ratunkowa po wybuchu (źródło:PAP)
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wybuch
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...