wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ogromny skandal! Nastolatkowie niszczyli groby!

Ogromny skandal! Nastolatkowie niszczyli groby!

Młodzi ludzie przestają zauważać jakiekolwiek świętości czy miejsca, w których należy się zachowywać godnie. Nastolatkowie dewastowali nagrobki i wyrywali krzyże. Dla nich to była zabawa, dla innych bezczeszczenie grobów.

Dobra zabawa?

Dwóch 15-letnich oraz jeden 16-letni chłopiec znaleźli sobie sposób na zabicie nudy i dobrą zabawę. Chyba nie zdawali sobie nawet sprawy z tego jakie konsekwencje można ponieść za chwilę „śmiechu i radości”.

Chłopcy zniszczyli kilkanaście nagrobków na cmentarzu komunalnym w Rzepinie w województwie Lubuskim. Łamali płyty pionowe, wyrywali drewniane krzyże, a nawet ławkę. Policja dostała wezwanie 2 stycznia rano. Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że zniszczonych jest 16 nagrobków.

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Zarzuty dla wandali

Po przyjeździe policji i ustaleniu z jakimi szkodami policjanci mają do czynienia zaczęło się dochodzenie kto jest sprawcą. Okazali się nimi być trzej nastolatkowie. Teraz odpowiedzą za wyrządzone szkody.

W obecności rodziców postawiono im zarzuty – dewastacja 16 grobów, powyrywane, drewniane krzyże oraz ławka. W toku śledztwa okazało się, że chłopcy uszkodzili również szlaban znajdujący się na terenie Zespołu Szkół w Rzepinie.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłoo2

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
nastolatkowie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...