wtorek, 30 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Ogromna tragedia! Spłonęła dwójka dzieci

Ogromna tragedia! Spłonęła dwójka dzieci

We Włoszczowie zajął się ogniem drewniany budynek. W środku mieszkania znajdowała się tylko dwójka maluchów, których nie dało się uratować. Rodzice dostali lokal zastępczy, a także pomoc psychologa.

Pożar domu w Gąsiorowie 1 fot. KP PSP w Legionowie.Facebook
Źródło:  KP PSP w Legionowie/Facebook
Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków

Spłonęła dwójka dzieci

Do pożaru doszło we Włoszczowie, przed godziną 18.00. Strażacy od razu ruszyli na ulicę Wiśniową, gdzie palił się dom jednorodzinny. W środku znajdowała się jedynie dwójka chłopców, w wieku 5 i 6 lat. Od razu zostali przetransportowani do szpitala, lecz nie udało się uratować życia malcom.

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Gdzie byli rodzice?

Jak wynika z przedstawionej dokumentacji policji, w budynku mieszkała 6-osobowa rodzina, w tym czwórka dzieci. Śledczy oczekują na odpowiedź rodziców, dlaczego dzieci zostały pozostawione same w mieszkaniu bez żadnej opieki.

Na razie nie wiadomo, dlaczego dzieci były pozostawione bez opieki. Ustalać to będzie policja, która na miejscu pracuje pod nadzorem prokuratury. – Powołany zostanie również biegły z zakresu pożarnictwa, który ustali przyczyny pożaru – poinformowała Monika Jałocha, rzeczniczka policji we Włoszczowie.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa

Pomoc dla rodziny

Poszkodowana rodzina ma zapewnioną pomoc psychologów, a także nowe mieszkanie, w którym mogą zamieszkać. Warto też wspomnieć, że rodzice byli objęci opieką ze strony ośrodka pomocy społecznej.

Zmarli w szpitalu. – Rodzinie zapewniliśmy opiekę ze strony psychologa oraz mieszkanie zastępcze – zapewnił burmistrz Włoszczowy Grzegorz Dziubek.

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja
NEWSLETTER

Dramat Mai Bohosiewicz! Musi zapłacić 10 tysięcy złotych

Polska aktorka i celebrytka niedawno wybrała się w podróż do Dubaju, z którego jak poinformowała, nie ma zamiaru wylatywać. Na tyle spodobał...

Niebezpieczeństwo nadciąga! Atakuje już kolejne kraje

W Czechach oraz w Austrii potwierdzono pierwsze przypadki zakażenia nowym wariantem wirusa nazywanym omikron. Pierwsze informacje na ten temat podano już w...

Nie żyje znany projektant mody! Cały świat w żałobie

Jak poinformował koncern LVHM, zmarł ceniony projektant mody, Virgil Abloh, który był dyrektorem artystycznym Louis Vuitton i założycielem marki Off-White. Według oficjalnych...

Dramat w kościele! Ksiądz raził wiernego paralizatorem

Ksiądz Andrzej A. w czerwcu 2016 roku użył paralizatora i raził w brzuch turystę, który wszedł na teren Sanktuarium w Kotlinie Kłodzkiej....

Nowe restrykcje w Polsce! Pilna konferencja prasowa

Adam Niedzielski ogłosił w trybie pilnym konferencje prasową. Prawdopodobnie ze względu na coraz większą liczbę zakażeń oraz nowy wariant koronawirus w kraju...

Szykuje się wojna?! Rosja prowadzi już ćwiczenia wojskowe na granicy

Białoruski minister obrony poinformował, że w najbliższym czasie planują wraz z wojskiem Federacji Rosyjskiej ćwiczenia wojskowe na granicy z Ukrainą.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?