piątek, 16 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Oglądaliście nową reklamę Apartu? Teraz firma jest bliska bankructwa!

Oglądaliście nową reklamę Apartu? Teraz firma jest bliska bankructwa!

Apart prosi o pomoc i wsparcie finansowe. Branża jubilerska jest złej sytuacji z powodu pandemii. Szczyt bezczelności czy prawdziwe problemy?Jeszcze nie ucichły komentarze dotyczące reklamy Apartu, która jest pełna przepychu, a dodatkowo występują w niej trzy gorące nazwiska. Zatrudnienie Julii Wieniawy, Anny Lewandowskiej oraz Małgorzaty Sochy nie należały do najmniejszych inwestycji.

Wynajęcie świeżo odnowionego Świdermajera w podwarszawskim Otwocku na kilka dni zdjęciowych, opłacenie gwiazd, ekipa, która pracowała nad reklamą, catering, a przede wszystkim imprezy odbywające się po każdym dniu zdjęciowym musiały pochłonąć lwią część rocznego budżetu firmy.

Dramat rodzeństwa ze Szczecina! W ciągu zaledwie 4 dni stracili oboje rodziców!


Jeszcze nie ucichły kontrowersje wokół reklamy oraz jej przerobionej wersji czyli „pięknej i długiej reklamy Apartu”, a firma zdążyła wywołać kolejne kontrowersje.

„Brak wsparcia ze strony państwa stawia nas z dnia na dzień przed dramatycznymi decyzjami w zakresie znalezienia źródeł finansowania płac pracowników” – Apart w swoim apelu.

Firma poprosiła o wsparcie z rządowych pieniędzy, bo jak twierdzi nie stać jej na wypłaty pensji pracownikom. Apart liczy, że branża jubilerska również zostanie objęta świadczeniami z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Apart swoją prośbą o pomoc wywołał spore poruszenie. Z jednej strony prosi o pomoc, ponieważ nie ma pieniędzy na wypłaty dla swoich pracowników, a z drugiej wysyła paczki PR wielu celebrytką w tym Katarzyny Sokołowskiej czy Katarzyny Zielińskiej. W paczce znajduje się między innymi szampan firmy Moët, który nie należy do najtańszych trunków.

„Piękna i długa reklama Apartu”
Tragedia! Nie żyje młody mężczyzna, miał dopiero 23 lata
ŹródłoOnet

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

Wydawałoby się, że hobby Jarosława Kaczyńskiego jest tylko władza, okazuje się, że ma on również inne zainteresowania, o którym nikomu nie mówi....
Apart
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...