niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Oglądaliście nową reklamę Apartu? Teraz firma jest bliska bankructwa!

Oglądaliście nową reklamę Apartu? Teraz firma jest bliska bankructwa!

Apart prosi o pomoc i wsparcie finansowe. Branża jubilerska jest złej sytuacji z powodu pandemii. Szczyt bezczelności czy prawdziwe problemy?Jeszcze nie ucichły komentarze dotyczące reklamy Apartu, która jest pełna przepychu, a dodatkowo występują w niej trzy gorące nazwiska. Zatrudnienie Julii Wieniawy, Anny Lewandowskiej oraz Małgorzaty Sochy nie należały do najmniejszych inwestycji.

Wynajęcie świeżo odnowionego Świdermajera w podwarszawskim Otwocku na kilka dni zdjęciowych, opłacenie gwiazd, ekipa, która pracowała nad reklamą, catering, a przede wszystkim imprezy odbywające się po każdym dniu zdjęciowym musiały pochłonąć lwią część rocznego budżetu firmy.Jeszcze nie ucichły kontrowersje wokół reklamy oraz jej przerobionej wersji czyli „pięknej i długiej reklamy Apartu”, a firma zdążyła wywołać kolejne kontrowersje.

„Brak wsparcia ze strony państwa stawia nas z dnia na dzień przed dramatycznymi decyzjami w zakresie znalezienia źródeł finansowania płac pracowników” – Apart w swoim apelu.

Firma poprosiła o wsparcie z rządowych pieniędzy, bo jak twierdzi nie stać jej na wypłaty pensji pracownikom. Apart liczy, że branża jubilerska również zostanie objęta świadczeniami z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Apart swoją prośbą o pomoc wywołał spore poruszenie. Z jednej strony prosi o pomoc, ponieważ nie ma pieniędzy na wypłaty dla swoich pracowników, a z drugiej wysyła paczki PR wielu celebrytką w tym Katarzyny Sokołowskiej czy Katarzyny Zielińskiej. W paczce znajduje się między innymi szampan firmy Moët, który nie należy do najtańszych trunków.

„Piękna i długa reklama Apartu”
ŹródłoOnet

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...