wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Odebrał sobie życie we własnej restauracji. Wszyscy są w szoku!

Odebrał sobie życie we własnej restauracji. Wszyscy są w szoku!

2020 rok nie jest dla nas łaskawy. W tym roku zmarło wielu wybitnych ludzi. Muzyk oraz restaurator odebrał sobie życie we własnej restauracji.Jarosław Gasik popełnił samobójstwo. Jak podają lokalne media, na swoje życie targnął się 11 grudnia. Było on cenionym restauratorem we Wrześni. Razem z żoną prowadzili restaurację Margeritta. Był również muzykiem legendarnej formacji Milord, która debiutowała w Opolu jeszcze w PRL-u.

W 2006 roku Gasik wraz z żoną kupili zniszczony pałac Mycielskich w parku Dzieci Wrzesińskich. Przedsiębiorca przywrócił budynkowi świetność sprzed lat. Planował prowadzić w nim hotel oraz restauracje. Nastawiony był na organizację dużych przyjęć okolicznościowych.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


Prace w Pałacu szły coraz lepiej, o czym informowały lokalne media. Na początku 2020 roku fasada budynku wyglądała bardzo dobrze. Ekipa remontowa uwijała się jak najszybciej aby zdążyć z pracami przed otwarciem. Przyszedł czas pandemii, która pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorców w tym państwa Gasików. W wakacje udało się uroczyście otworzyć restaurację, jednak hotel dalej pozostawał zamknięty. Jak donosi lokalna rozgłośnia radiowa Radio Września to właśnie w tej restauracji doszło do tragedii.

Opublikowany przez Esplanada restauracja Poniedziałek, 17 sierpnia 2020
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoWP/Onet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
życie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...