środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska "Nowy Ład" - nowe problemy? Grozi nam bankructwo?!

„Nowy Ład” – nowe problemy? Grozi nam bankructwo?!

„Nowy Ład” może się okazać dla nas dużo bardziej problematyczny, niż mogłoby się wydawać. Ekonomiści apelują, aby przemyśleć pewne propozycje, ponieważ mogą one zagrażać naszej gospodarce.

Konwencja programowa

W sobotę odbyła się konwencja programowa PiS. Zostały przedstawione założenia Polskiego Ładu. Wiele z tych propozycji brzmi pięknie, a nasz kraj byłby cudowną krainą mlekiem i miodem płynącą.

Jak założenia mają się do rzeczywistości? Okazuje się, że nasze rokowania nie są najlepsze. A jak tak dalej pójdzie nasz kraj ma szansę na bankructwo lub nawet wykluczenie z Unii Europejskiej.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Zmiany, zmiany…

Najgłośniej komentowane są cztery zmiany, te dotyczące składki zdrowotnej, przepisów budowlanych, a także dopłat do kredytów. Pierwsza zmiana dotyczy składek zdrowotnych, nie będzie możliwości odliczenia ich od podatku, a firmy jednoosobowe będą musiały płacić je proporcjonalnie do dochodu.

Zapowiadane są również pozwolenia na budowę domu do 70 m2 bez księgi czy kierownika. Jednak najwięcej komentarzy wywołują plany dotyczące dopłat do kredytów w zależności od liczby dzieci. Wielu ekonomistów bije na alarm, że te zmiany mogą zrujnować naszą gospodarkę.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Ład
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...