Andrzej Duda obawia się najgorszego? Prezydent przygotowuje wojsko

3182
twitter.com, @u24_news

Prezydent Andrzej Duda i szef MON przekazali, że Wojsko Polskie zostanie znacząco poszerzone. Szczególnie zabezpieczone zostaną wschodnie rejony kraju. 

Nowe dywizje w Wojsku Polskim
twitter.com, @tahirqadiry
Rosyjskie wojska przeprowadziły symulację ataku radiologicznego. Putin szykuje atak?

Nowe dywizje w Wojsku Polskim

Prezydent Andrzej Duda oraz Mariusz Błaszczak wzięli udział w odprawie rozliczeniowo-koordynacyjnej kierowniczej kadry Ministerstwa Obrony Narodowej i Sił Zbrojnych RP, która odbyła się w Centrum Konferencyjnym MON. 


Wiceprezydent USA apeluje. Świat na krawędzi III wojny światowej

W czasie przemowy obaj zadeklarowali powstanie dwóch nowych dywizji w Wojsku Polskim. Zostaną one rozmieszczone wzdłuż linii Wisły i zapewne docelowo mają wschodnich rejonach kraju toczyć wojnę obronną. Jednocześnie wraz z projektem “Model 2035” zadeklarowano dozbrojenie i unowocześnienie całej partii oraz powiększenie i wyposażenie jej w nowoczesne rodzaje broni.


Putin szykuje atak? Ambasada USA w Moskwie wzywa Amerykanów do natychmiastowego wyjazdu

Jak podkreślił prezydent oraz minister obrony to, co dzieje się na Ukrainie zaburzyło ład światowy. – Jest to największym zagrożeniem pokoju w Europie od II wojny światowej. W takiej sytuacji musimy zrobić wszystko, aby Wojsko Polskie było w stanie całkowicie zapewnić bezpieczeństwa Rzeczypospolitej – dodał prezydent.

Bulwersujący wpis Sikorskiego. ,,Odpowiednie służby powinny się tym zająć''

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here