wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nowa propozycja Wałęsy. Sprawdź co wymyślił

Nowa propozycja Wałęsy. Sprawdź co wymyślił

Lech Wałęsa nie może już patrzeć na to co się dzieje i wymyśla nowe pomysły jak naprawić sytuację w kraju.Były prezydent z zamiłowaniem dzieli się ze swoimi fanami na Facebook’u przemyśleniami na temat różnych politycznych spraw. Z ogromną przyjemnością wytyka władzom co robią źle, jak to naprawić lub jaki on w danej sytuacji wykonałby krok.

Tym razem Wałęsa postanowił podzielić się planem. Wysuwa 5 propozycji dla przyszłej władzy jak wydostać się z tego do czego doprowadziła nas ówczesna władza. W planie najważniejsze jest aby przekonać masy, że zmiany są możliwe do osiągnięcia w ciągu pół roku, maksymalnie roku.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Nie chcem dawać tych rad, ale muszem

Wałęsa i jego złote rady dotyczą technologii, zmian ustroju a także tego co należy zrobić, ponieważ on „nie może już na to patrzeć”. Należy unowocześnić przemysł i rozwinąć technologię. Potrzebne są podpisy, aby dokonać zmian ustrojowych, a ich liczba pomoże w tworzeniu list wyborczych. Dopiero na taką listę będzie można zagłosować, a rezultat da wybranej większości władzę.

Według Wałęsy należy również uaktualnić demokrację. Dwa poprzednie rozwiązania mają zabezpieczać interesy obywateli. Dotyczy to kadencyjności – jedna kadencja z wyboru, przerwa dla innego kandydata, kolejna kadencja. Proponuje również możliwość odwołania każdego wybranego przedstawiciela narodu.

Proponuję tu dyskusję, nie mogę patrzeć na to co się dzieje.. Trzy razy stawałem na czele walki z systemem o system…

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 15 grudnia 2020
Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Wałęsy
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...