wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nowa frakcja PE?! Morawiecki knuje z Orbanem i Salvinim!

Nowa frakcja PE?! Morawiecki knuje z Orbanem i Salvinim!

Mateusz Morawiecki wybiera się w czwartek do Budapesztu, aby porozmawiać z liderem prawicowej włoskiej Ligi oraz premierem Węgier.

Nowa grupa w Parlamencie Europejskim

Matteo Salvini ujawnił jakiś czas temu, że jest w stałym kontakcie z Polską i Węgrami. A wszystkie trzy państwa myślą o powołaniu nowej grupy w Parlamencie Europejskim. Ma to związek z wyjściem Fideszu Orbana z Europejskiej Partii Ludowej.

Na początku marca rozmowy prowadzono poprzez kamery, teraz panowie postanowili spotkać się, aby omówić swoje plany. Jak zauważa „Corriere della Sera”, celem włoskiego polityka jest „zaoferowanie alternatywy dla Europejskiej Partii Ludowej, która przechyliła się na lewo”.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie wszystko pójdzie gładko?!

Okazuje się, że z realizacją planów mogą być problemy, ponieważ liderka prawicowego ugrupowania Bracia Włoch Giorgia Meloni, przewodnicząca Europejskich Konserwatystów i Reformatorów może nie docenić inicjatywy.

Jesteśmy w kontakcie z polskim premierem i ministrem włoskiego rządu Salvinim, który odpowiada za kwestie gospodarcze. Te trzy państwa – Polska, Włochy i Węgry – spróbują przeorganizować europejską prawicę. Wkrótce się zobaczymy i wspólnie zaplanujemy przyszłość – mówił Orban w wywiadzie udzielonym 19 marca.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoPAP/Onet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Morawiecki
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...