czwartek, 20 stycznia, 2022
Godzinnik.pl Polska Niewyobrażalne do czego posunęło się Prawo i Sprawiedliwość! ,,Konsekwencje będą...

Niewyobrażalne do czego posunęło się Prawo i Sprawiedliwość! ,,Konsekwencje będą opłakane”

Jarosław Gowin wypowiedział się na temat ustawy „lex TVN”. Według wiceministra ustawa zniszczy stosunki polsko-amerykańskie. Dodatkowo Jarosław Gowin liczy, że Andrzej Duda zawetuje ustawę.

Czy prezydent Joe Biden zamierza rozmawiać z prezydentem Polski Andrzejem  Dudą - tvp.info
Źródło:Forum/Adam Chelstowski
Smutne wieści o byłej żonie Jana Englerta. Barbara Sołtysik ciężko chora

Lex TVN

Ustawa zaostrzająca działalność TVN-u została we wrześniu odrzucona przez Senat. Natomiast sejm, dzięki decydującemu głosowi Pawła Kukiza przegłosował ustawę. Obecnie sejm czeka na kolejne posiedzenie dotyczące nowelizacji ustawy. KRRiT również czeka na polityczną decyzję ws. koncesji dla TVN-u. Jarosław Gowin na antenie programu Studio Biznes dla portalu Gazeta.pl, wypowiedział się następująco.:

Jako wicepremier byłem jednym przedstawicielem rządu, który pozostawił w regularnych kontaktach z przedstawicielami administracji prezydenta Bidena i wiem, że konsekwencje dla Polski wejście w życie „lex TVN” będzie opłakane – skomentował.

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Konsekwencje będą opłakane

Po pierwsze, byłyby sankcje gospodarcze, zamrożenie współpracy gospodarczej. Po drugie byłyby sankcje personalne, być może zostaną tak czy owak zostaną podjęte – dodaje polityk. Jeżeli ta ustawa wejdzie w życie, to do końca rządów PiS-u, to Polska niczego ze Stanami Zjednoczonymi nie załatwi.

Dramat najbliższych Krzysztofa Krawczyka! ,,Wyjątkowo podłe''

Andrzej Duda deską ratunku?

Ustawa pod koniec ma trafić na biurko prezydenta Andrzeja Dudy. Według lidera Porozumienia, prezydent zawetuje ustawę. Można to chociażby wywnioskować ze słów prezydenta.

Zapewniam wszystkich, że będę stał cały czas na straży konstytucyjnych zasad. W tym zasady wolności słowa, swobody prowadzenia działalności gospodarczej, a także zasady prawa własności i wszystkich innych zasad konstytucyjnych – mówił prezydent podczas święta Wojska Polskiego.

Zbigniew Boniek w żałobie. Udostępnił wzruszający post
NEWSLETTER

Będzie wojna? Generał broni ostrzega przed możliwymi scenariuszami

Mirosław Różański udzielił ciekawego wywiadu portalowi BusinessInsider.com. Jakie scenariusze dotyczące konfliktu rosyjsko-ukraińskiego przewiduje generał broni rezerwy Wojska Polskiego?

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Przemysław Czarnek uznawany jest za najgorszego ministra edukacji w historii. Wokół niego wciąż wybuchają kolejne kontrowersje. Tym razem polityk po raz kolejny...

Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast zgłoś się na policję. Służby apelują [NAGRANIE]

Wczoraj, 19 stycznia, policjanci z poznańskiego archiwum X udostępnili nagranie, na którym słychać głos pedofila, który wykorzystał seksualnie dwie nastolatki. Sytuacja miała...

Myśliwy pomylił dzika z nastolatkiem. Nie żyje 14-latek

19 stycznia br. w Sądzie Okręgowym w Lublinie zakończył się proces Dariusza Ch., mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie 14-latka z Kazachstanu. Do...

Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie śmierci Izy z Pszczyny! Prawda szokuje

Śmierć 30-letniej Izy z Pszczyny poruszyła całym krajem. Kobieta zmarła w 22. tygodniu ciąży z powodu wstrząsu septycznego. Według rodziny zmarłej lekarze...

Bestia z północy nadciąga! Niebezpieczne dni dla Polski

Dotychczas zima w Polsce była stosunkowo łagodna, lecz była to dosłownie cisza przed burzą. Jakiej pogody możemy spodziewać się w nadchodzących dniach?

Nastolatkowie na mrozie znaleźli niemowlę! Trwają poszukiwania rodziców

Kilku nastolatków wybrało się na spacer w okolicach wsi Sosnówka w obwodzie nowosybirskim. Idąc jedną z ulicą usłyszeli łkanie. Myśleli, że ktoś...

Milioner zamordowany we własnym domu. Skradziono jego majątek

Do zabrodni doszło w nocy ze środy na czwartek w domu jednorodzinnym na warszawskim Wawrze. Śmiertelnie pobito 79-letniego Tadeusza K. Z jego...

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Natalia Kukulska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Opowiedziała o swojej dawnej miłości i śmierci chłopaka, która była niezwykle tragiczna.