środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Niewiarygodne! Wiadomości TVP krytykują PiS!

Niewiarygodne! Wiadomości TVP krytykują PiS!


Takie sytuacje od paru lat nie mają miejsca. TVP wychwala PiS wciąż krytykując opozycję. W ostatnim wydaniu Wiadomości dziennikarze zaatakowali prawą rękę Mateusza Morawieckiego, czyli Pawła Borysa.

Słaba ochrona i wyłudzenia

Paweł Borys jest szefem Polskiego Funduszu Rozwoju, uchodzi również za prawą rękę premiera Morawieckiego. Maciej Sawicki przygotował materiał, w którym mówił o rozbitym przez policję gangu sutenerów. Jak się okazało, wyłudzili oni również 200 tysięcy z tarczy antykryzysowej.

Autor materiału stwierdził w pewnym momencie, że „zdaniem komentatorów tarcza działa już na tyle długo, iż jej mechanizmy powinny zostać dopracowane w taki sposób, który wyklucza możliwość występowania takich komentowanych mianem skandalicznych sytuacji”.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Autor dodał również, że „oburzeni są także Polacy, którym jest po prostu przykro, że z Polskiego Funduszu Rozwoju kierowanego przez Pawła Borysa, za rządów PO-PSL wieloletniego dyrektora banku PEKAO, wyłudzono blisko 200 tysięcy złotych”

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

„Personalny paszkwil”

W materialne pokazano sekwencję zdjęć policjantów w trakcie akcji, tańczące na rurze kobiety, kluby nocne, spoty reklamowe PFR i Pawła Borysa. Jest on prawą ręką Mateusza Morawieckiego, a przede wszystkim kieruje Polskim Funduszem Rozwoju, który ma pomagać przedsiębiorcom, którzy ucierpieli w trakcie pandemii.

O Borysie myślano kiedyś jako o ministrze finansów, jednak nie został nim. Jednak dzisiaj dysponuje dużo większą władzą. To jego zadaniem jest pilnowanie miliardów złotych w ramach tarczy finansowej. Sam Paweł Borys jest oburzony materiałem wyemitowanym w głównym wydaniu wiadomości. Sprawę skomentował na swoim Twitterze.

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
Wiadomości
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...