wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Niewiarygodne! Wiadomości TVP krytykują PiS!

Niewiarygodne! Wiadomości TVP krytykują PiS!

Takie sytuacje od paru lat nie mają miejsca. TVP wychwala PiS wciąż krytykując opozycję. W ostatnim wydaniu Wiadomości dziennikarze zaatakowali prawą rękę Mateusza Morawieckiego, czyli Pawła Borysa.

Słaba ochrona i wyłudzenia

Paweł Borys jest szefem Polskiego Funduszu Rozwoju, uchodzi również za prawą rękę premiera Morawieckiego. Maciej Sawicki przygotował materiał, w którym mówił o rozbitym przez policję gangu sutenerów. Jak się okazało, wyłudzili oni również 200 tysięcy z tarczy antykryzysowej.

Autor materiału stwierdził w pewnym momencie, że „zdaniem komentatorów tarcza działa już na tyle długo, iż jej mechanizmy powinny zostać dopracowane w taki sposób, który wyklucza możliwość występowania takich komentowanych mianem skandalicznych sytuacji”.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Autor dodał również, że „oburzeni są także Polacy, którym jest po prostu przykro, że z Polskiego Funduszu Rozwoju kierowanego przez Pawła Borysa, za rządów PO-PSL wieloletniego dyrektora banku PEKAO, wyłudzono blisko 200 tysięcy złotych”

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

„Personalny paszkwil”

W materialne pokazano sekwencję zdjęć policjantów w trakcie akcji, tańczące na rurze kobiety, kluby nocne, spoty reklamowe PFR i Pawła Borysa. Jest on prawą ręką Mateusza Morawieckiego, a przede wszystkim kieruje Polskim Funduszem Rozwoju, który ma pomagać przedsiębiorcom, którzy ucierpieli w trakcie pandemii.

O Borysie myślano kiedyś jako o ministrze finansów, jednak nie został nim. Jednak dzisiaj dysponuje dużo większą władzą. To jego zadaniem jest pilnowanie miliardów złotych w ramach tarczy finansowej. Sam Paweł Borys jest oburzony materiałem wyemitowanym w głównym wydaniu wiadomości. Sprawę skomentował na swoim Twitterze.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Wiadomości
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...