poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Niewiarygodne! Beata Szydło nowym prezydentem?!

Niewiarygodne! Beata Szydło nowym prezydentem?!

Henryk Kowalczyk został zapytany o następnego kandydata/kandydatkę na urząd prezydenta z partii PiS-u. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że „niezłą kandydatką” byłaby Beata Szydło.

Premier Beata Szydło
Źródło: uberkasta
Wielka wpadka Leszka Millera! Monika Olejnik zareagowała

Nowy minister

Wczoraj ogłoszono, że Henryk Kowalczyk zostanie powołany na urząd ministra. Dziennikarze radia RMF FM, zapyli o to, czy była Pani premier Beata Szydło dzwoniła z gratulacjami. Odpowiedział jasno, że wiele osób dzwoniło z gratulacjami – odparł Kowalczyk.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa

Beata Szydło na urząd prezydenta?

Dziennikarze podpytali również o zażyłości i relacje, które łączą Henryka Kowalczyka z byłą premier Beatą Szydło. Minister stwierdził, że są przyjaciółmi „ale w fazie zawodowej, politycznej – nie prywatnie”. Dodał również, że Beata Szydło, byłby dobrą kandydatką na prezydenta RP.

Po pierwsze kobieta, jeszcze chyba nie mieliśmy poważnej kandydatki, która byłaby z szansami na zwycięstwo. Myślę, że to by było ciekawe rozwiązanie – przyznał Henryk Kowalczyk.

Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych

Duda nie powalczy

Wybory prezydenckie odbędą się w 2025 roku. Andrzej Duda nie będzie mógł startować, ponieważ pełni w tym momencie drugą kadencje, czyli prawnie ostatnią. Stąd też wynika zaciekawienie dziennikarzy, na temat potencjalnych kandydatów na urząd prezydenta trzeciej RP.

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?