poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje znany muzyk! Zmarł przez COVID-19

Nie żyje znany muzyk! Zmarł przez COVID-19

5 listopada w piątek odszedł młody muzyk i perkusista. Miał 35 lat. Współpracował z wieloma gwiazdami. Informację tę przekazała Ewa Kałużna z Radia Łódź. Jak udało się ustalić, muzyk chorował na koronawirusa.

znany muzyk
Adam Burakowski / Reporter
Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Znany muzyk nie żyje

Damian Niewiński był absolwentem wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie. Grał z wieloma znanymi gwiazdami muzyki. Wyróżniał go ogromny talent i pasja.

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali

Śmierć młodego muzyka

Śmierć Damiana Niewińskiego zaskoczyła wszystkich. Wiele znanych osób żegna go w swoich mediach społecznościowych, w tym piosenkarka Daria Zawiałow, która pożegnała go tak wzruszającym wpisem: „Damian, zagraliśmy razem wiele koncertu, tak naprawdę byłeś członkiem naszego zespołu. Jesteśmy załamani. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Damiana. Dziękujemy za Twoją piękną duszę i za Twój talent. Do zobaczenia.”

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Przyczyną koronawirus?

Wiadomo, że muzyk chorował na koronawirusa. Czy to on był przyczyną jego śmierci? Jak podał portal Interia.pl, powikłania po koronawirusie były bezpośrednią przyczyną zgonu muzyka.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?