środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje znany ksiądz! "Był postacią unikatową..."

Nie żyje znany ksiądz! „Był postacią unikatową…”

W wieku 81 lat zmarł wyjątkowy duchowny. Od wielu lat był przewodnikiem Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Swoje ostatnie dni ksiądz spędził w szpitalu.

Nie żyje ksiądz Stanisław Orzechowski

Zmarł wspaniały duchowny. Ksiądz Stanisław Orzechowski, nazywany również „Orzechem”. Był wspaniałym człowiekiem i dobrym duchownym. Dla wielu osób jego śmierć jest ogromną stratą, ponieważ nie często spotyka się tak oddanego wiernym kapłana.

ksiądz
Ksiądz Stanisław Orzechowski (źródło: gosc.pl)
Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

„Postać nietuzinkowa…”

Kapłan urodził się w 1939 roku w Kobylinie. Był szanowanym duszpasterzem akademickim. A od 1981 roku pełnił funkcję głównego przewodnika Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę.

„Orzech” to postać nietuzinkowa. Znany był ze swojego mocnego języka, ale także niezmiennej troski drugiego człowieka. Niezwykle ceniony w wielu środowiskach. Jego marzeniem było umrzeć w miesiącu maryjnym lub na pieszej pielgrzymce… – tak pisze tygodnik „Niedziela” o zmarłym duchownym.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
ŹródłoWP/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ksiądz
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...