środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Katastrofa lotnicza

Do katastrofy lotniczej doszło w niedzielę koło godziny 11 pod Zieloną Górą. Niewielki, dwuosobowy samolot, który zalicza się do maszyn ultralekkich spadł na płytę lotniska. Zaraz po kontakcie z ziemią stanął w płomieniach.

Pilotujący go mężczyzna zginął na miejscu, a maszyna uległa całkowitemu zniszczeniu. Zbigniew Kuczma był wielkim fanem lotnictwa. Od 30 lat był członkiem Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kim był Zbigniew Kuczma?

Zbigniew Kuczma był zielonogórskim biznesmenem, mecenasem sportu, który przez lata zasiadał w zarządzie kantoru internetowego – Cinkciarz.pl. Dzięki zaangażowaniu Kuczmy spółka w 2015 roku została pierwszym globalnym partnerem Chicago Bulls.

Przyczyny wypadku znanego biznesmena nie są jeszcze znane, ich ustaleniem zajmuje się Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Do sprawy włączyła się również policja oraz prokuratura.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
biznesmen
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...