środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje znany architekt! To on zaprojektował jeden z najbardziej znanych budynków...

Nie żyje znany architekt! To on zaprojektował jeden z najbardziej znanych budynków w Warszawie!

Nie żyje znany niemiecki architekt, który był projektantem słynnego warszawskiego wieżowca Cosmopolitan.

Nie żyje Helmut Jahn

architekt
Helmut Jahn (źródło: propertydesign.pl)

Zmarł znany niemiecki architekt Helmut Jahn. Mężczyzna był projektantem jednego z najbardziej znanych budynków w Polsce. To on zaprojektował Cosmopolitan. Jahn zginął w tragicznym wypadku w USA. Miał 81 lat.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Wypadek na drodze

Helmut Jahn zmarł w wypadku, który wydarzył się w USA. Mężczyzna wybrał się na wycieczkę rowerową. W pewnym momencie został potrącony przez dwa auta. Do tragedii doszło nieopodal jego domu.

Mężczyzna prawdopodobnie nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał wprost pod koła rozpędzonych aut. To kolejna śmierć twórcy widowiskowego Cosmopolitan Tower. Rok temu zmarł były naczelny architekt Warszawy, który nadzorował budowę wieżowca – Michał Borowski.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
ŹródłoFakt/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
architekt
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...