wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje znana posłanka SLD!

Nie żyje znana posłanka SLD!

Nie żyje wieloletnia posłanka i jedna z liderek lewicy. Miała 74 lata, zmarła po długiej i wyczerpującej chorobie. Wiadomość o jej śmierci przekazał syn.

Nie żyje Izabella Sierakowska

nie żyje
Izabella Sierakowska (źródło: fakt.pl)

Informację o śmierci posłanki potwierdził Krzysztof Janik. Izabella Sierakowska ukończyła filologię rosyjską i pracowała jako nauczycielka. Jednocześnie działał również w Związku Nauczycielstwa Polskiego. W 1980 roku wstąpiła do PZPR.

Następnie w 1989 roku została posłanką z ramienia PZPR. Później należała również do Socjaldemokracji Rzeczpospolitej Polskiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W obu ugrupowaniach była jedną z liderek.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Izabella Sierakowska

Zasłynęła z projektu liberalizującego ustawę antyaborcyjną w 1996 roku. Politycy żegnają dzisiaj swoją koleżankę poprzez media społecznościowe. Dla wielu z nich była wzorem, dla innych po prostu dobrym politykiem. Były premier Leszek Miller podkreślił, że była „mądrą, piękną, dobrą, odważną kobietą”

Krzysztof Śmieszek również pożegnał Sierakowską za pomocą swojego Twittera.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
nie żyje
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...