środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje słynny uczestnik programów telewizyjnych takich jak "Hell's Kitchen"! Miał dopiero...

Nie żyje słynny uczestnik programów telewizyjnych takich jak „Hell’s Kitchen”! Miał dopiero 35 lat!

Niedawno obiegła nas smutna wiadomość o śmierci jednego z najbardziej znanych uczestników „Hell’s Kitchen”. Mężczyzna miał dopiero 35 lat.

Nie żyje Ryjek

35
Kadr z „Hell’s Kitchen”

Media obiegła informacja o śmierci Mariusza Adama Ryjka. Mężczyzna był uczestnikiem wielu programów telewizyjnych takich jak „Hell’s Kitchen” czy „You Can Dance”. W sobotę jego bliscy zgłosili jego zaginięcie, aby kilkanaście godzin później odkryć, że mężczyzna nie żyje.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Miał plany na przyszłość

35-latek 10 maja miał wystąpić na gali Krwawy Sport 3. Dlatego zarówno dla jego fanów jak i organizatorów wydarzenia jego zaginięcie było szokujące. Sprawę jego śmierci bada prokuratura, która wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w śmierci Ryjka.

Mama mężczyzny nie może poradzić sobie z utratą syna. Kobieta nie wyobraża sobie dalszego życia bez swojego dziecka. Pomimo, że mężczyzna miał 35 lat, dla niej zawsze pozostanie małym synkiem.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
35
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...