środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje młody piłkarz! Miał dopiero 24 lata!

Nie żyje młody piłkarz! Miał dopiero 24 lata!

Nie żyje młody piłkarz. Mężczyzna zmarł tragicznie 20 maja. Miał dopiero 24 lata, w sierpniu skończyłby 25.

Nie żyje Tomasz Kaszlewicz

Młody, obiecujący chłopak. Zmarł tragicznie, choć nie podano jeszcze oficjalnej przyczyny jego zgonu. Wiadomo natomiast, że był reanimowany w swoim domu. Mężczyzna miał dopiero 24 lata.

piłkarz
Tomasz Kaszlewicz (źródło: gazetaolsztynka.pl)
Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Były piłkarz

Tomasz Kaszlewicz był piłkarzem klubu piłkarskiego Jeziorak Iława. Jednak nie był to jego jedyny talent, najbardziej znany był z tego kulinarnego. Reprezentował kiedyś lokalną szkołę w konkursach gastronomicznych.

Lokalne media informują, że 20 maja do domu Kaszlewicza przyjechała karetka. Podjęto próbę reanimacji, jednak mężczyzna nie przeżył. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji co było przyczyną śmierci.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
piłkarz
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...