niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje 30-latka. Tragiczna wizyta w salonie piękności.

Nie żyje 30-latka. Tragiczna wizyta w salonie piękności.

30-letnia kobieta zmarła podczas wizyty w salonie piękności. Do zdarzenia doszło w Gdańsku, gdy klientka była w trakcie zabiegu relaksacyjnego. Sprawę bada prokuratura.

Według Radia Gdańsk, młoda kobieta zmarła kiedy korzystała z 50-minutowego seansu w kabinie izolacji sensorycznej.To dźwiękoszczelne pomieszczenie, do którego nie dochodzą bodźce zewnętrzne, a osoba unosi się na powierzchni roztworu wody i soli. Gdy po zakończonym zabiegu 30-latka nie odpowiadała na wezwanie obsługi, pracownica salonu weszła do środka – pisze redakcja radia

Relaks, który zakończył się śmiercią

Klientkę po zakończeniu usługi znalazła jedna z pracownic. Próbowała się porozumieć z kobietą, ale ta nie odpowiadała na zadawane pytania. Wezwano pogotowanie ratunkowe, ale pomimo reanimacji 30-latka zmarła.

Dalsza część artykułu dostępna jest poniżej…Obecnie prowadzone jest śledztwo, aby można było potwierdzić ,,nieumyślne spowodowanie śmierci’’.

Według Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, kluczowa okaże się sekcja zwłok i analiza toksykologiczna. Jak wynika z rozmowy z prokuratorem, Mariuszem Duszyńskim, niewykluczone jest także powołanie biegłego, który sprawdzi stan techniczny urządzenie.

Nieumyślne spowodowanie śmierci

Najważniejsze w toku sprawy będą wyniki sekcji zwłok kobiety. W celu zbadania tragedii w pierwszej kolejności przesłuchano pracowników i samego właściciela salonu piękności, gdzie odbywał się zabieg.

Działalność została zamknięta do odwołana, a za postawienie zarzutu nieumyślnego spowodowania śmierci grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródłoo2.pl

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...