środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje 3-latek! Policja nie dowierza w przyczynę śmierci

Nie żyje 3-latek! Policja nie dowierza w przyczynę śmierci

Do wypadków samochodowych dochodzi coraz częściej, ale ten pomiędzy Zgorzelcem a Bogatynią okazał się być tragiczny w skutkach.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Nie żyje 3-latek!

W niedzielne popołudnie doszło do wypadku pomiędzy Zgorzelcem a Bogatynią. Samochód marki Audi wjechał na przeciwległy pas uderzając w pojazd, którym jechała ciężarna kobieta, jej mąż i niespełna 3-letni synek. Dziecko zmarło na miejscu. Według wstępnych ustaleń kobiecie, jej nienarodzonemu dziecku i mężowi nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja nie dowierza

Policja wraz z prokuraturą nie dowierzają, ponieważ wciąż nie mogą znaleźć sprawcy, który uciekł tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Służby spekulują, że mężczyzna był pod wypływem środków odurzających bądź alkoholu. Sprawcy grozi dożywocie.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Nie żyje 3-latek
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...