wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie żyje 11-latek! Jego leczenie przerwała pandemia!

Nie żyje 11-latek! Jego leczenie przerwała pandemia!

11-letni Julek, który miał wyjechać na leczenie za granicę nie żyje. Wszystkie plany jego i rodziców pokrzyżowała pandemia!

Walka z chorobą i z systemem

Rodzina Julka poinformowała o jego śmierci. Chłopiec od półtora roku walczył z glejakiem mózgu. Mimo, iż udało się zebrać pieniądze na jego leczenie za granicą, chłopiec nie mógł wyjechać, ponieważ panuje epidemia koronawirusa.

Jego jedyną nadzieją był wyjazd do Hamburga na eksperymentalne leczenie. W internecie pojawiła się zbiórka, aby udało się zebrać pieniądze na wyjazd. Okazuje się, że koronawirus zbiera żniwo nie tylko wśród zakażonych, ale także u bezbronnych dzieci. które nie mają szans na leczenie.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Glejak mózgu

11-letni Julek półtora roku temu usłyszał okrutną diagnozę – nieoperacyjny glejak mózgu. Lekarza nie dawali mu więcej niż pół roku życia. Dzięki zawziętości rodziców i waleczności Julka udało się znaleźć możliwość leczenia za granicą.

Kochani, w imieniu pogrążonej w rozpaczy rodziny informujemy, że dziś w nocy nasz Najdzielniejszy z Wojowników, po…

Opublikowany przez Julek Wróbel Najważniejszy Mecz Niedziela, 28 marca 2021

Pogrzeb odbędzie się 31 marca 2021 roku o godzinie 14:30 w górnym Kościele Parafii bł. Edmunda Bojanowskiego przy ulicy Kokosowej 12.

Msza Święta odbędzie się w środę 31 marca o godzinie 14:30 w górnym Kościele Parafii bł. Edmunda Bojanowskiego przy…

Opublikowany przez Julek Wróbel Najważniejszy Mecz Niedziela, 28 marca 2021
Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
ŹródłoOnet/Facebook

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
leczenie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...