poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie zabiły jej wojny, a wykończyła ją poduszka elektryczna!

Nie zabiły jej wojny, a wykończyła ją poduszka elektryczna!

Genowefa Ł. miała 104 lata, gdy zmarła. Kobieta cieszyła się dobrym zdrowiem, dlatego prawdopodobnie żyłaby jeszcze jakiś czas, gdyby nie poduszka elektryczna, która praktycznie ją usmażyła żywcem.

Zabiła ją poduszka

Genowefa Ł. miała 104 lata, była staruszką, która cieszyła się dobrym zdrowiem jak na swój wiek. Zmarła tragicznie, ale nie z przyczyn naturalnych. W wyniku zwarcia instalacji zapalił się drewniany domek, a pani Genowefa spaliła się w swoim łóżku.

W pożarze najbardziej ucierpiało pomieszczenie, w którym przebywała kobieta. Tam również znaleziono zwęglone zwłoki. Do zwarcia doszło w czasie nieobecności domowników, z którymi mieszkała staruszka. Córka kobiety pojechała w tym czasie do pobliskiego kościoła na mszę świętą.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie zabiły jej wojny, ani zarazy

Pani Genowefa przeżyła dwie wojny, zarazę hiszpanki, a także koronawirusa. Nic nie było w stanie złamać tej dzielnej kobiety. Pokonał ją żywioł, który jest nie do pokonania, czyli ogień. Kobieta urodziła się w listopadzie 1917 roku.

Staruszka została sama w domu i nie dane jej było odejść w spokoju wśród najbliższych. Mieszkańcy oraz rodzina są zbulwersowani i nie mogą uwierzyć w to co przytrafiło się pani Genowefie.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
ŹródłoSE/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wojny
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...