wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nie dopełnili swoich obowiązków? Pogotowie zostawiło kobietę i odjechało?

Nie dopełnili swoich obowiązków? Pogotowie zostawiło kobietę i odjechało?

Zespół pogotowia ratunkowego ze Śródmieścia został wezwany do starszej kobiety, która zasłabła. Uznali jednak, że kobieta nie wymaga hospitalizacji i chcieli odjechać. Przez to doszło do awantury.

Nie dopełnili obowiązków?

Starsza kobieta zasłabła na ulicy i leżała na chodniku. Przypadkowi ludzie wezwali do kobiety pogotowie ratunkowe. Ratownicy przybyli na miejsce i wykonali jej podstawowe badania. Orzekli, że kobieta nie potrzebuje dalszej hospitalizacji.

Na miejsce została wezwana Straż Miejska, ponieważ kobieta jest bezdomna. Z decyzją medyków nie zgodzili się zgłaszający interwencję. Doszło do awantury, która o mały włos nie przerodziła się w bójkę.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Wsiedli do karetki i odjechali

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak ratownicy wsiadają do karetki i odjeżdżają, zostawiając kobietę ze Strażą Miejską. „Super Express” dotarł do ekipy, która zjawiła się na miejscu. Gazeta chciała zapytać jak sytuacja wyglądała z ich perspektywy.

Około godz. 17 dostaliśmy zgłoszenie, że na ul. Grochowskiej 117 leży kobieta, która oddycha, ale nic nie mówi. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, zapytałem świadków zdarzenia, co dzieje? Usłyszałem: „Chyba kur….a widzisz”. Przeprowadziliśmy wywiad i wykonaliśmy wstępne badanie poszkodowanej. Okazało się, że wszystkie parametry są w normie, a pani nic poważnego się nie dzieje. Zgłaszała tylko nudności oraz jeden incydent wymiotny kilka godzin wcześniej. Nie była wychłodzona i nie kwalifikowała się do tego, żeby zabrać ją do szpitala – opowiedział kierownik zespołu.

Ratownicy medyczni wykonali wszystkie czynności, które należą do ich obowiązków. Osoby, które wszczęły awanturę nie miały racji.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
Źródłose.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
nie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...