wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska NFZ przekłada operacje Kaczyńskiego! Będzie afera?!

NFZ przekłada operacje Kaczyńskiego! Będzie afera?!

Ta wiadomość nie ucieszy Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ NFZ zdecydował się na przesunięcie planowych zabiegów, aby zwiększyć ilość łóżek dla osób chorych na COVID-19.

Pocierpi jeszcze chwilę

Nie od dziś wiadomo, że prezes PiS ma problemy z kolanami. Pod koniec 2019 roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Okazuje się, że jego stan zdrowia jest na tyle poważny, że potrzebna jest kolejna operacja.

Wicepremier wciąż na nią czeka. Gdyby zdecydował się wykonać operację prywatnie zapewne obie jego nogi byłyby dzisiaj sprawne. Jednak prezes PiS Jarosław Kaczyński zdecydował się poczekać, aby operacja została wykonana na koszt NFZ.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Prawdziwy cios w kolano

Można powiedzieć, że jest to prawdziwy cios w kolano Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ jego oczekiwanie zdaje się nie mieć końca, musi się liczyć z tym, że póki trwa trzecia fala koronawirusa, jego operacja została odłożona na nie wiadomo kiedy.

Z informacji podanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, minister Adam Niedzielski zdecydował się na czasowe wstrzymanie świadczeń wykonywanych planowo. Decyzje uzasadnia brakiem miejsc dla pacjentów chorych na koronawirusa.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoNFZ/SE/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
NFZ
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...