poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Nastolatkowie będą mogli prowadzić samochód nie mając prawa jazdy! Jest jeden warunek!

Nastolatkowie będą mogli prowadzić samochód nie mając prawa jazdy! Jest jeden warunek!

Jeśli plany wejdą w życie szykuje się niezła rewolucja! Nastolatkowie będą mogli prowadzić samochód przed zdaniem egzaminu na prawo jazdy. Są jednak pewne warunki!

Rewolucja w prawie

Ministerstwo Infrastruktury planuje wprowadzenie kilku zmian w edukacji młodych kierowców. Zielone listki czy niższe limity prędkości mogą już niedługo przejść do lamusa, ponieważ ministerstwo ma nowe pomysły na szkolenia młodych.

W planach Ministerstwa Infrastruktury jest zmiana dotycząca jazd doszkalających. Zamiast z instruktorem przyszły, młody kierowca będzie mógł doskonalić swoje umiejętności pod okiem swojego opiekuna.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Jazdy dodatkowe nie będą potrzebne?

Pomysł z jazdą z osobą towarzyszącą już niedługo może wejść w życie. Nie wiadomo jeszcze, jak długo opiekun siedzący na miejscu pasażera będzie musiał mieć prawo jazdy, aby pomagać się doszkalać. Wiadomo, że przywilej ten będą miały tylko osoby, które będą już po kursie i wyjeżdżą 30 godzin z instruktorem.

Ten pomysł miałby być alternatywą dla jazd dodatkowych, które kosztują całkiem sporo. Jednak należy się również zastanowić czy to dobry pomysł. Instruktorzy mają większe doświadczenie i znają świetnie przepisy. A wielu kierowców z długim stażem może nauczyć kogoś niedoświadczonego złych przyzwyczajeń na drodze.

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej
ŹródłoWP/media

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
samochód
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!