wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nastolatka nagrała swoją ostatnią podróż z pijanym kierowcą!

Nastolatka nagrała swoją ostatnią podróż z pijanym kierowcą!

Piękna nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Dziewczyna nagrała swoją ostatnią podróż telefonem komórkowym. Okazało się, że kierowca był pijany.

Wypadek samochodowy

Troje młodych ludzi wsiadło po imprezie do samochodu, mieli w planach szybki powrót do domu i sen. Okazało się, że śmierć pokrzyżowała im wszystko. Młody kierowca odwiózł jednego kolegę bezpiecznie do domu. Zostało mu jeszcze podrzucić Alicję i wrócić do domu. Niestety w drodze do domu dziewczyny mieli wypadek.

21-latek stracił panowanie nad pojazdem i samochód kilkukrotnie przekoziołkował, kończąc na płocie. Z ustaleń wynika, że Alicja nie miała zapiętych pasów i wypadła z tylnej kanapy samochodu wprost na asfalt. Dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie po długiej walce o jej życie zmarła.

podróż
Samochód, którym podróżowali młodzi ludzie (źródło: OSP Pilzno)
Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nagrała swoją ostatnią drogę

Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że dziewczyna nagrywała swoją podróż do domu. Zapewne chciała się podzielić ze znajomymi w jak „świetnym nastroju wracają do domu”. Z wideo wynika, że kierowca nie zwracał uwagi na to co dzieje się na drodze, a w samochodzie grała głośna muzyka.

Okazało się, że 21-letni kierowca był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazał aż 1,6 promila. Za spowodowanie wypadku grozi mu nawet 12 lat więzienia. Służby zabezpieczyły telefon nastolatki i będą analizować nagranie.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
podróż
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...