wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Narada u Kaczyńskiego! Politycy zdradzają szczegóły

Narada u Kaczyńskiego! Politycy zdradzają szczegóły

Kiedy Jarosław Kaczyński wzywa do siebie, nie można mu odmówić. W tym tygodniu prezes PiS wezwał do siebie europosłów.

Pandemia szaleje, politycy się spotykają

Pomimo, że mamy szczyt trzeciej fali pandemii koronawirusa, wszyscy jak jeden mąż stawili się na rozkaz Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS znany jest ze swojej niechęci do odmów. Posłowie zdają sobie ztego sprawę, dlatego tłumnie przybyli na Nowogrodzką.

Wielu z nas zastanawia się co było tak ważnego, że nie mogło chwili zaczekać bądź zostać omówione podczas telekonferencji. Niektórzy śmieją się, że prezes Kaczyński obawia się, że przez Internet nie będzie tak groźny i nikt go nie posłucha.

Kaczyński
Dystans społeczny nie dotyczy polityków (źródło: fakt.pl)
Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Ważne europejskie tematy

PiS chce stworzyć z Węgrami i Włochami w Parlamencie Europejskim nową frakcję. Ostatnio Fidesz wystąpił z szeregów Europejskiej Partii Ludowej, co wydawało się nieuniknione. Prawdopodobnie partia Victora Orbana i tak zostałaby usunięta z EPL.

Orban zapowiedział, że chce stworzyć sojusz z „podobnie myślącymi” jak politycy Fideszu „nacjonalistami z Włoch i Polski”. Posłowie po skończonych naradach podzielili się tym, iż dostali tylko zimne napoje do wypicia.

Spotkaniu oprócz zimnych napojów towarzyszyło również gorące serce prezesa PiS – powiedział Ryszard Czarnecki.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
ŹródłoFakt/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...