wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Rząd wręczył sobie nagrody. Kto dostał największą?

Rząd wręczył sobie nagrody. Kto dostał największą?

Na Wiejskiej przyznano nagrody za ogromne poświęcenie i dobrą pracę. Rząd na ten cel przeznaczył 1,6 miliona złotych.Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaakceptowała bonusy dla posłów w postaci nagród. Największa kwota to prawie 10,5 tysiąca złotych dla Agnieszki Kaczmarskiej. Jest ona szefową Kancelarii Sejmu. Pozostaje w cieniu innych posłów partii jednak za kulisami ma ogromną rolę.

To ona przyjmuje ciosy od opozycji, która nie zgadza się z PiSem, wyjaśnia oraz dyskutuje. Zajmuje się również „papierkową robotą”.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Premia Kaczmarskiej była najwyższą nagrodą, którą Kancelaria Sejmu wypłaciła swoim pracownikom w tym roku. Kaczmarska nie jest jedyną nagrodzoną. Przeciętna wysokość jednej wypłaty to ponad 2,5 tysiąca złotych.

Nagrody wypłacane są za wiele rzeczy jednym z powodów są „szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej”. Można powiedzieć, że Kaczmarska w trudnym dla PiSu czasie przyjęła dużo ciosów od opozycji oraz niezadowolonych obywateli.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
rząd
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...