poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nagrania ujawniły tajemnicę Kaczyńskiego! Czuł się zawstydzony.

Nagrania ujawniły tajemnicę Kaczyńskiego! Czuł się zawstydzony.

Wielu polityków korzysta z najnowszych telefonów, aby móc zabezpieczać swoje dane tak, aby nikt się nie włamał i nie ukradł ważnych kontaktów do osób rządzących nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości najprawdopodobniej nie jest fanem ani Androida ani iOS, a jego wybór zaskoczy każdego. Kultowy telefon Kaczyńskiego!

Na posiedzeniu Sejmu, 16 grudnia kamery na sali obrad nagrały urządzenie przez które Jarosław Kaczyński kontaktuje się z innymi osobami. Już na pierwszy rzut oka dało się stwierdzić, że wicepremier nie korzysta ze smartfona. Bowiem w ręku trzymał znany model, Nokia 3310. Telefon ten jest bardzo prosty w obsłudze i często jest wybierany przez osoby starsze. 

Telefon Kaczyńskiego to prawdopodobnie pierwszy z trzech generacji, który nie posiada łączności 3G i 4G. Urządzenie jest bardzo proste i posiada podstawowe funkcje takie jak aparat, kalendarz, a jakakolwiek łączność internetowa jest bardzo ograniczona. 

Kaczyński
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Czy to w ogóle bezpieczne?

Takie telefon ma plusy i minusy, zwłaszcza, że posiada go jedna z najbardziej chronionych osób w Polsce. Nokia nie ma stałego dostępu do internetu przez co kradzież jakichkolwiek danych będzie bardzo trudna. Z drugiej strony telefon nie posiada żadnych zabezpieczeń prócz kodu PIN, więc jeśli urządzenie znajdzie się w nieporządanych rękach utrata danych przez prezesa będzie nieunikniona. 

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...