środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Na imprezie urodzinowej bawiły się 123 osoby! Interweniowała policja

Na imprezie urodzinowej bawiły się 123 osoby! Interweniowała policja

Ostatnio doszło do nielegalnego zgromadzenia. W Dąbrowie Górniczej młodzież urządziła sobie imprezę urodzinową, na której bawiły się 123 osoby.

Osiemnastka koleżanki taka ważna?

Młodzież zgromadziła się na tzw. „cypelku”, by świętować urodziny swojej koleżanki. 18 urodziny to dosyć ważny i przełomowy dzień w życiu nastolatka. Można powiedzieć, że w jeden dzień zmienia się z dziecka w dorosłego, który ma dowód osobisty i może kupić legalnie np. alkohol.

Mamy obecnie trzecią falę koronawirusa. Specjaliści biją na alarm, że jest coraz gorzej i musimy przestrzegać obostrzeń, a ponad 100 osób uznało, że to idealny moment, aby świętować urodziny.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Policja musiała interweniować

Po takiej imprezie zakażenie jest nieuniknione. Nikt ze zgromadzonych nie utrzymywał dystansu społecznego, wiele osób nie miało również zakrytych twarzy maseczkami. Na miejscu pojawiła się policja, która musiała interweniować.

Młodzież została wylegitymowana na miejscu i nakazano im szybko zakończyć spotkanie. Wobec uczestników imprezy zostaną wyciągnięte konsekwencje zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
osoby
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...