środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Młody kierowca przyznał się do stłuczki! SMS od właścicielki pojazdu zrobił wrażenie...

Młody kierowca przyznał się do stłuczki! SMS od właścicielki pojazdu zrobił wrażenie na wszystkich!

Młody, niedoświadczony kierowca na początku swojej drogi za kierownicą ma prawo do błędów czy pomyłek. Ale warto wtedy wykazać się dorosłością i pokazać, że jeśli popełniło się błąd trzeba sobie z nim poradzić.

Zostaw karteczkę

Ta rada nie tyczy się tylko młodych kierowców, ale także tych którzy posiadają prawo jazdy od wielu lat. Bardzo często po zarysowaniu samochodu innemu kierowcy, sprawca wysiada z samochodu sprawdza czy nikt nic nie widział i odjeżdża.

Ten młody kierowca pomimo, że mógł uciec nie zrobił tego. Zadzwonił do swojego Taty i zapytał co ma zrobić w takiej sytuacji, ponieważ zdarzyło mu się to pierwszy raz. Ojciec kazał mu zostawić kartkę z numerem telefonu.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Mały gest

Okazało się, że mały gest jakim była karteczka zmienił bardzo wiele. Kobieta napisała SMSa, który stał się hitem Internetu. Ojciec młodego kierowcy opublikował go na swoim Twitterze. Jest to lekcja dla wielu z nas, że drobny gest może komuś pomóc.

Reakcja właścicielki uszkodzonego pojazdu pokazuje, że w takich sytuacjach najważniejsze jest zachować się uczciwie i przyznać do błędu.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
ŹródłoOnet/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
kierowca
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...