środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Zmarł młody twórca internetowy Jakub Łozicki pseudonim „Fisza”. Młoda aktorka Julia Wróblewska żegna przyjaciela wzruszającym wpisem.

Nie żyje Jakub Łozicki

Jakub Łozicki zmarł. Nikt nie chce ujawnić co było przyczyną jego śmierci. Znajomi i rodzina są zrozpaczeni śmiercią młodego chłopaka. 22-latek był TikTokerem, a także influenserem. Większość młodych osób kojarzyła go z internetu.

Chłopak zmarł chwilę przed swoimi 23 urodzinami. O śmierci poinformowała agencja DDOB, jednak nie podała przyczyny śmierci młodego twórcy. We wzruszającym wpisie pożegnała go również serdeczna przyjaciółka Julia Wróblewska.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Julia Wróblewska żegna przyjaciela

Julia i Jakub byli przyjaciółmi. 22-letnia aktorka, która zyskała popularność dzięki roli w filmie „Tylko mnie kochaj”, a także serialu „M jak Miłość” przyznała, że jest zrozpaczona i nie może sobie poradzić z odejściem przyjaciela.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
aktorka
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...