wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Minister zdrowia zapowie więcej obostrzeń? To dotyczy wszystkich Polaków

Minister zdrowia zapowie więcej obostrzeń? To dotyczy wszystkich Polaków

Minister zdrowia rekomenduje przedłużenie obecnych obostrzeń do 17 stycznia. Jak twierdzi chce uchronić Polaków przed trzecią falą koronawirusa.Dzisiejsze spotkanie Prezydenta z ministrami oraz premierem dotyczyło szczepionek, którym prezydent wróży ogromny sukces. Na ustach wszystkich były również obostrzenia, które do tej pory zostały wprowadzone oraz tego jak ustrzec się trzeciej fali, która zbliża się do nas wielkimi krokami.

Prezydent daje swoje pełne przyzwolenie na szczepionki, które mają uchronić nas przed koronawirusem. Nie bierze pod uwagę głosów o tym, że mogą się one okazać nieskuteczne, a wielu przypadkach niebezpieczne dla zdrowia osób, które się na nią zdecydują.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


Dzisiejsze konsultacje były już ostateczne. Dzisiaj od godziny 10 rano podczas posiedzenia rządowego zespołu zarządzania kryzysowego omówione zostały dokumenty, zgłoszenia i opinie. W czasie spotkania z prezydentem te kwestie również zostały omówione. Prezydent przekazał kilka propozycji i zaakceptował projekt związany ze szczepieniami.

Minister zdrowia przekonuje, że nałożone na nas obostrzenia powinny zostać przedłużone do przynajmniej połowy stycznia. Zastanawia się również nad wprowadzeniem kolejnych. Pomimo szczepień, które zaczniemy prawdopodobnie w lutym obawy dotyczące trzeciej fali nadal nas nie opuszczają. Święta oraz ferie w jednym terminie mogą temu sprzyjać.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
ŹródłoInteria/PAP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
minister zdrowia
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...