środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

64-letni mężczyzna z wielkopolski znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Od kilku miesięcy regularnie bił ją i wyzywał. Teraz za to odpowie.

Znęcał się nad schorowaną matką

64-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Od kilku miesięcy znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Kobieta była regularnie bita, poniżana i wyzywana. Gehenna kobiety trwała 5 miesięcy.

Matka mężczyzny od kilku lat choruje, jest to związane z jej wiekiem. 64-latek był sfrustrowany tym, że musi się nią zajmować i nie ma tyle czasu na picie alkoholu co wcześniej.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Teraz grozi mu kara

Syn okładał matkę pięściami po całym ciele, nie oszczędzał nawet głowy. Kobieta w końcu odważyła się opowiedzieć funkcjonariuszom policji co dzieje się w jej domu. Jak się później okazało 64-latek był już wcześniej karany.

Ostatnia awantura miała miejsce we wtorek. To wtedy w ich domu pojawiła się policja, a agresywnego mężczyznę aresztowano. „Została zgłoszona interwencja. Doszło do uszkodzenia narządów ciała pokrzywdzonej i mężczyzna został od razu zatrzymany” – poinformowali policjanci. Teraz agresorowi grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoWP/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
mężczyzna
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...