34-latek strzelił z broni pneumatycznej do kobiety przechodzącej przez przejście. Trafił w jej plecy

707
unsplash.com, Gunnar Madlung

Nawet trzy lata więzienia grożą 34-latkowi, który oddał strzał z broni pneumatycznej w kierunku kobiety, która przechodziła przez przejście dla pieszych w Strzelcach Krajeńskich. Na szczęście metalowa kulka nie spowodowała poważnych obrażeń – poinformował w czwartek rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Ważne zmiany w PiS. Ryszard Terlecki zdradził, kto odejdzie

Mężczyzna strzelił z broni pneumatycznej

„Mężczyzna został zatrzymany przez policjanta, który będąc poza służbą był świadkiem zdarzenia. 34-latek usłyszał zarzut narażenia kobiety na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu” – dodał rzecznik. Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek (23 sierpnia br.), około godziny 18 na przy ul. Chrobrego w Strzelcach Krajeńskich. Kobieta, która z mężem przechodziła przez przejście dla pieszych poczuła silny ból pleców.


Śmierć Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa podczas pogrzebu

Kobieta szybko zorientowała się, że najprawdopodobniej została postrzelona broni, którą trzymał jeden z mężczyzn stojących kilkanaście metrów od przejścia. Całe zdarzenie widział również policjant po służbie. Dzięki jego szybkiej reakcji mężczyzna odpowiedzialny za to zdarzenie został ujęty. „Okazało się, że 34-latek, który strzelił do kobiety z pistoletu-wiatrówki na gaz, ma już na koncie kilka przestępstw” – dodał Maludy.


Śmierć prezydenta Gdańska. Oskarżony podczas rozprawy krzyczał "Allah Akbar"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here